fbpx

Webinary

0fa0d3c33df3e624582e2b049ec3d453

Dlaczego warto?

7 lat doświadczenia jako położna

Pracuję na oddziale położniczo-noworodkowym i wspieram rodziców w opiece nad dzieckiem w warunkach domowych już od 7 lat.

pomoc dla całych rodzin

Nie skupiam się wyłącznie na duecie matka-dziecko, lecz na angażowaniu partnera w opiekę nad dzieckiem.

Wyłącznie aktualna wiedza

Ukończyłam wiele kursów, w tym m.in. Kurs Fizjoterapii Neonatologicznej. Nieustannie szkolę się także w zakresie karmienia piersią.

doświadczenie jako mama

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Doskonale wiem, jak poradzić sobie, gdy w życiu pojawia się noworodek.

Czym jest Kawa z Zaufaną Położną?

Jeśli przygotowujesz się na pojawienie się dziecka w rodzinie to zapewne stoisz przed wieloma wyborami. Rady (te chciane i te niechciane!) od rodziców, koleżanek i sąsiadek, blogi parentingowe czy fora internetowe. Co najgorsze – wszędzie sprzeczne informacje! Jeśli i Ty czujesz, że ciężko się w tym połapać, to Kawa z Położną Moniką jest dla Ciebie!

Skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia doświadczonej położnej, która na co dzień pracuje z przyszłymi mamami – takimi jak ty. Zapisz się na jeden z bezpłatnych webinarów, w czasie którego znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Wiedza po studiach medycznych, praktyka z pracy w szpitalu i doświadczenie jako mama dwójki łobuziaków sprawią, że znajdziesz w czasie webinariów rzetelne, aktualne i praktyczne rozwiązania twoich dylematów.

0
5/5

Zaufały mi już dziesiątki rodzin. Sprawdź, co mają do powiedzenia na temat naszej współpracy.

Najbliższe webinary

Kiedyś tego nie było i się żyło! – Wyprawka dla niemowlaka

Twoje dziecko wkrótce pojawi się na świecie i zaczynasz powoli planować wyprawkę? Rozumiem, że możesz czuć się zagubiona, bo sklepy kuszą różnorodnością produktów. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie akcesoria będą Ci potrzebne.

Jak nie dać się ponieść zakupowemu szaleństwu? Czego naprawdę potrzebujesz, a czego lepiej nie kupować? Dowiesz się podczas webinaru.

26 stycznia, godz. 10:00

Czego nie powiedzą ci koleżanki o pobycie w szpitalu po porodzie?

Przed Tobą poród, a nie wiesz jak wyglądają w praktyce pierwsze godziny w szpitalu? To bardzo ważne chwile dla każdej mamy, dlatego dowiedz się, jak dobrze wykorzystać ten czas.

Jak będą wyglądały Wasze pierwsze wspólne godziny? Co będzie się działo z Tobą i dzieckiem? Jak zadbać o siebie podczas pobytu w szpitalu i zorganizować sobie dni? Odpowiedzi na te pytania poznasz w trakcie webinaru.

9 lutego, godz. 10:00

męska instrukcja obsługi niemowlaka - porady doświadczonej położnej

Dowiedziałeś się, że będziesz Tatą i oprócz rozpierającej Cię dumy, czujesz strach przed nieznanym? Nie wiesz, jak stać się wyrozumiałym tatą, który ma narzędzia, by zaopiekować się noworodkiem i wie, jak rozpoznać jego wszystkie komunikaty?

Weź udział w webinarze i przygotuj się do swojej najważniejszej życiowej roli. Nauczę Cię, jak poradzić sobie, będąc sam na sam z noworodkiem i rozwiązać każdą awarię.

23 lutego, godz. 10:00

Wystarczy, że zapiszesz się raz, a otrzymasz informacje o każdym webinarze.

* indicates required

Informacje od Moniki Wiśniewskiej - Zaufanej Położnej będziesz otrzymywać poprzez

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanymi z webinarami. W każdej chwili mogę zrezygnować z otrzymywania tych informacji. Administratorem danych osobowych jest Monika Wiśniewska - Zaufana Położna.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Partnerzy

Wasze wsparcie w rodzicielstwie

Monika Wiśniewska

Jestem położną, która od 7 lat wspiera pary w rodzicielstwie. Pracuję na oddziale położniczo-noworodkowym, ale wspieram także rodziców w opiece nad noworodkiem w warunkach domowych.
W swojej pracy kieruję się aktualną wiedzą oraz empatią. Chcę nauczyć pary dobrej współpracy w opiece nad dzieckiem. Wspieram i edukuję w zakresie prawidłowej pielęgnacji noworodka, metod karmienia, pielęgnacji w połogu oraz rozwijania i utrzymania laktacji.