fbpx

Konsultacje online

Mieszkasz poza małopolską? Nic nie szkodzi! Wciąż mogę Ci pomóc poprzez konsultację online (wideokonsultację).

Takie rozwiązanie sprawdzi się też świetnie gdy masz tylko kilka pytań lub potrzebujesz rozwiać drobne wątpliwości. 

W czym mogę pomóc?

W trakcie konsultacji online możemy poruszyć tematy związane z:

  • przygotowaniem do porodu i rodzicielstwa
  • karmieniem piersią oraz butelką
  • połogiem
  • opieką nad noworodkiem 

Cena: 150zł za 1h

Marta
Read More
Na grupie ciążowej przeczytałam wiele komentarzy Pani Moniki, które zawsze wydawały mi się rzeczowe i pouczające. W związku z tym, gdy nie mogłam poszukać odpowiedzi na moje pytania w internecie zdecydowałam się na konsultacje online u Pani Moniki. Konsultacje miałam dopasowaną terminem pode mnie, była dla mnie jasna i zrozumiała. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania z samych wypowiedzi wiec nawet nie musiałam ich nawet zadawać. Po wszystkim dostałam notatki dzięki czemu mogłam utrwalić sobie wiedzę. Będzie to moje pierwsze dziecko wiec wszystko jest dla mnie nowe, żałuje ze zdecydowałam się na konsultacje dopiero przy końcówce ciąży bo taki sposób przekazania wiedzy trafia do mnie dużo lepiej niż książki. Z całego serca polecam konsultacje u Pani Moniki, jeśli po urodzeniu będzie coś dla mnie niejasne wiem gdzie szukać pomocy.
Masha
Read More
Serdecznie polecam konsultacje online z Moniką, potrafi nie tylko udzielić merytorycznych informacji i wsparcia, ale i podnieść na duchu
Katarzyna
Read More
Zdecydowanie warto zasięgnąć opini takiej profesjonalistki jak Pani Monika. Zgłosiłam się do niej z nerwowo zachowującym się 3 tygodniowym synkiem. Okazuje się że zmiana pozycji karmienia badź uzmysłowienie mnie jak prawidłowo trzymać butelkę z mlekiem dało widoczne rezultaty. Wiadomo problemy nie rozwiązały się z dnia na dzień, ale jestem wdzięczna za taką dobra poradę online. Wszystko świetnie wytłumaczone i nawet pokazane na lalce.
Previous
Next

Zadaj mi pytanie

Contact Form Demo