fbpx

Warsztaty grupowe

Warsztaty grupowe to forma przygotowania do narodzin dziecka idealna dla osób zapracowanych. Spotkania odbywają się w małych grupach (6-8 osób) podczas których omawiamy najważniejsze Rodzicielskie kwestie.

Stawiam przede wszystkim na praktykę, a każdy uczestnik dostaje obszerne notatki dotyczące omawianych zagadnień.

Moduł I - Początki macierzyństwa (Mama)

WYPRAWKA

Omawiamy elementy wyprawki, tworzymy listę, wyjaśniamy wątpliwości i – testujemy! smarujemy się kremami, oglądamy koszule do karmienia piersią, wkładki laktacyjne, butelki, smoczki, wkładki, podkłady – wszystkiego będziecie mogły dotknąć, aby wybór był świadomy! organizujemy również apteczkę.

POŁÓG

Przygotowujemy się razem do czasu po porodzie. Jak dojść do siebie, jak przygotować dom, partnera. Omawiamy higienę, emocje, pobyt w szpitalu i techniki ułatwiające pobyt w szpitalu.

PIELĘGNACJA MALUSZKA

Omawiamy rozwój noworodka, etapy jego adaptacji do życia poza brzuszkiem mamy. Nauczysz się przyjaznej pielęgnacji – noszenie, podnoszenie, obracanie. Przewijanie, mycie poszczególnych części ciała, a nawet kąpiel przestanie być dla Ciebie wyzwaniem. 

Cena: 129 zł
Czas trwania: 4h (12-16, dzień pierwszy)

Moduł II - Karmienie noworodka (Mama)

KARMIENIE PIERSIĄ

Kompleksowo opowiemy sobie o etapach rozwoju laktacji. O tym, jakie są zasady prawidłowego przystawiania do piersi. Omówimy pozycje do karmienia.

PROBLEMY Z KARMIENIEM PIERSIĄ

Czy karmienie piersią powinno boleć? Jak leczyć poranione brodawki? Omówimy takie problemy jak: niedobór mleka, płaskie brodawki, senne dziecko, nawał, zastój.

KARMIENIE BUTELKĄ

Jak dobrze dobrać butelkę? Jak powinna wyglądać prawidłowa technika karmienia butelką? Na co zwrócić uwagę? Będzie okazja obejrzeć smoczki, butelki oraz czym się różnią.

KOLKI

Omawiamy dokładnie algorytm postępowania przy problemach z brzuszkiem u Malucha. Od czego zacząć? Algorytm dostaniesz w formie papierowej dzięki czemu w razie trudności będziesz miała czym podeprzeć się w domu.

Cena: 129 zł
Czas trwania: 4h (10-14, dzień drugi)

Moduł III - Co każdy Tata wiedzieć powinien (Tata)

PRZYGOTOWANIE DOMU NA NARODZINY DZIECKA

Dowiesz się co możesz zrobić przed narodzinami Dziecka, aby po powrocie do domu było Wam łatwiej. Dostaniesz listę na której będziesz mógł odhaczać co już macie zrobione.

KIEDY TO JUŻ?

Dowiesz się kiedy powinieneś jechać z partnerką do szpitala 

JAK WESPRZEĆ KOBIETĘ

Omówimy sobie co tak właściwie robi osoba towarzysząca podczas porodu oraz jak wspierać partnerkę i stworzyć dobry team w rodzicielstwie

PIELĘGNACJA NOWORODKA

Nauczysz się właściwego zajmowania się dzieckiem. Podnoszenie, obracanie, przewijanie, ubieranie adekwatnie do pogody, kąpiel, prawidłowe noszenie nie będzie już dla Ciebie czarną magią. Wszystko wyjaśnimy w prosty sposób, dużo praktyki na lalkach dzięki czemu gdy Maluch będzie na świecie zajmowanie się nim będzie dla Ciebie bułką z masłem!

Cena: 99 zł
Oferta specjalna: GRATIS przy zapisie na moduły I i II
Czas trwania: 3h (18-21, dzień pierwszy)

Zadaj mi pytanie

Contact Form Demo